İletişim Bilgileri

Neufarm GmbH

  • Yetkili Kişi: Asu Yılmaz
  • Telefon numarası: +90 (232) 486-36-09, 5545332189
  • Skype: asliiguven
  • Adres: Bayraklı, İzmir, 35000, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
NeuBamin-1.8EC, resim 1
  • NeuBamin-1.8EC, resim 2

NeuBamin-1.8EC

Please visit www.neufarm.com
stokta var
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Asu Yılmaz
  • Telefon numarası: +90 (232) 486-36-09, 5545332189
  • Skype: asliiguven
  • Adres: Bayraklı, İzmir, 35000, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

İnsektisit – Akarisit, 18 g / l. Abamektin
(Böcek ve Kırmızı Örümcek Pestisit)

Neu-Abamin ilk olarak 1985 yılında bir bitki koruma ürünü olarak başlatılan ve o zamandan beri dünya çapında neredeyse tüm büyük ülkelerinde çok ekinde lider akarisit / böcek ilacı olarak kullanılır hale gelmiştir.

Aksiyon modu
Neu-Abamin, abamektin aktif maddesi, orijinal kir mikro organizma tarafından üretilen sekiz moleküllerin bir kümesinden izole iki molekül, oluşmaktadır. Birçok diğer insektisit gibi bu sinir arasındaki sinyal iletimi cells.This eylem benzersiz modu, organo fosfatlar, piretroidler ve diğer akarisidler gibi diğer böcek öldürücü dirençli olan böcek haşereler üzerinde etkili olan müdahale etmektedir. Abamektın başarıyla akarları, galerisinekleri, thrips, Psytla ve ayrıca elmas geri güve kontrol eder.

KULLANIM VE TESİSLERİ
Citrus, Süs Bitkileri, Domates, Pamuk

Faydaları
Abamektın narenciye, yumuşak çekirdekli meyve, pamuk, domates, kabakgiller, yapraklı sebzeler, patates, çilek ve süs dahil bitkileri çok çeşitli sayıda ülkede tescil edilmiştir. onun son derece düşük bir dozaj oranı ile, ortamda kimyasal madde miktarını azaltır. Kuru sonra, bu böcek ilacı diğer birçok acaricides karşılaştırıldığında kontrol periyodunu sağlayan yağmur veya sulama gelen güvenlidir. Ürün translaminar ve bu nedenle uygulama yalnızca yaprak üstüne yapılmış olsa bile yaprağın alt besleme akarları kontrol eder. Bu yaprak dokusu içinde kimyasal uzun kalıntı kontrol sağlamak için izin veren bu Translaminar faaliyettir. Bu aynı zamanda yaprak yüzeyinde herhangi faydalılar kimyasalla temas yok olmasını sağlar.

Leafminers bir sebze mahsulü saldırı olduğunda, gözle görülür bir hasar ve giriş delikler hastalığa kapıyı açın. Dişi yetişkin (birey başına 50 ila 150 yumurta) oldukça verimlidir, çünkü bu zararlılar çok hızlı bir ekinin istila ve yaşam döngüsü (25 ° C'de 17 gün) çok kısadır. Larva en çok zarar veren stage.This küçük görünür delikler oluşturarak, yaprak yüzeyinin bir azalmaya neden olur ve fungi.Female yetişkin beslemek için yaprağın yüzeyi delikli gibi çeşitli hastalıklar için giriş noktaları üretir. Bu onun leafminers.Currently dip.tera Leafminers dünya çapında yayılıyor kontrol etmek gerekiyor yetiştiricisi için ilk işaretidir. Kendi kontrolü gerekliliği domates, sebze ve süs üretimi için kritik bir faktördür.

Ticiz.com'un rehber kategorisi: İzmir'deki Bitki koruma ürünleri (kimyasallar)
Oluşturma tarihi: 18.06.2018 16:42
Düzenleme tarihi: 18.06.2018 16:43